Kieźliny
PIĄTKA CATERING

Tani Catering dietetyczny Kieźliny - Piątka Catering

 

Catering dietetyczny to obecnie najprostsze rozwiązanie na zdrowe i pożywne menu, również dla osób nie tolerujących laktozy czy glutenu. Dobór składników, przeliczanie kalorii, czytanie etykiet – uprość sobie wdrażanie własnej diety, decydując się właśnie na catering dietetyczny w Kieźlinach.

 

Dla kogo idealny jest tani catering dietetyczny w Kieźlinach?

 

Zdrowe i pożywne jedzenie to idealne rozwiązanie dla każdego. Odpowiednia dawka witamin i minerałów zadba o właściwą energię dla organizmu i zagwarantuje Ci dobre samopoczucie. Natomiast eliminowanie niezdrowych tłuszczów i cukrów, znacznie obniży ryzyko wielu powikłań i niebezpiecznych chorób. Dlatego coraz więcej osób szuka pomocy właśnie u dietetyka. Dieta pudełkowa oparta jest również na restrykcyjnych i odpowiednich zasadach, dotyczących zdrowego i pełnowartościowego jedzenia. Tani catering dietetyczny w Kieźlinach zapewni Ci więc idealną porcję minerałów i witamin na cały dzień. Jesteś uczulona na gluten? Wybierz dietę bezglutenową i miej pewność, że odżywiasz się prawidłowo i bezpiecznie.

 

Jak funkcjonuje catering dietetyczny w Kieźlinach

 

Nawet wieczorem albo w dzień wolny od pracy możesz złożyć zamówienie. Wybierasz właściwą dietę, a jeśli niekoniecznie wiesz, jaką ilość kalorii wybrać, to do dyspozycji masz konsultacje z dietetykiem. Zaznaczasz na ile dni chcesz, by catering dietetyczny w Kieźlinach dostarczany był pod Twoje drzwi, regulujesz rachunek i gotowe. Teraz każdego dnia rano albo wieczorem kurier zaopatrzy Cię w zdrowe i pożywne posiłki. Ułatw sobie życie i przekonaj się, że i Ty możesz odżywiać się zdrowo i bezpiecznie, bez względu na plan dnia czy brak czasu na gotowanie.

 

PRZYKŁADOWE MENU
PIĄTKA CATERING

Obiad
Filet z kurczaka z kaszą

II Śniadanie
Ciasto jabłecznik zawijany

Kolacja
Fasolka szparagowa z indykiem

Śniadanie
Pancakes z sosem jagodowym

Śniadanie
Bajgel z sałatką kurczakową

Obiad
Pulpety z kaszą i kalafiorem

Śniadanie
Kanapka z serem i warzywa

Podwieczorek
Zapiekane jabłka z cynamonem